Hey Dude Shoes інтернет-магазин повсякденного взуття, для стильних, успішних чоловіків та жінок. Ми – це високий рівень обслуговування, можливість доставки повернення та обміну, а також резервування товару. Ми це привітний, відповідальний, професійний персонал, добірний асортимент взуття, комфорт та зручність у всьому.

Місія Hey Dude Shoes

Допомогти успішним чоловікам і жінкам виглядати стильно і бути впевненими у собі на роботі та відпочинку, пропонуючи функціональне брендове взуття, високий рівень обслуговування та комплекс послуг до покупки, під час та після покупки.

Значення Hey Dude Shoes

  1. Якість. Ми пропонуємо визнаний європейський бренд взуття, як продукцію якого ми переконалися самі, і в цьому ви можете не сумніватися.
  2. Сервіс. Ми надаємо комплекс послуг до, під час та після покупки у нас, такі як, кур’єрська доставка з магазину до Вас, повернення та обмін, консультація спеціаліста, для того щоб досвід відвідування наших магазинів для Вас був виключно позитивним.
  3. Професіоналізм. Ми підбираємо та навчаємо наших співробітників, підтримуючи високий рівень необхідних компетенцій у команді, оскільки саме вони є її обличчям, і саме вони створюють той сервіс, який Ви отримуєте.
  4. Турбота та увага. До кожного клієнта ми підходимо індивідуально і наші стилісти приділяють стільки часу та зусиль – скільки необхідно для підбору саме того взуття, яке задовольнить потреби покупця. Забираємо на себе всі додаткові витрати та незручності пов’язані з доставкою, оплатою та відвідуванням магазинів.
  5. Легкість та комфорт. Ми намагаємося організувати максимально комфортний процес покупки в нашому онлайн магазині, щоб покупка взуття була легкою та ні чим не обтяженою.
  6. Натхнення. Ми намагаємося не просто допомогти нашим клієнтам з підбором нового взуття, але й надати їм впевненості та натхнення на нові досягнення у професійній сфері чи особистому житті.

No products in the cart.