Uncategorized

Знайомство з HEY DUDE

Доброго вам дня. Мене звати Руслан. Хочу розповісти про моє знайомство з HEY DUDE.

У 2012 році, моя дружина замовила з одного з іноземних сайтів пару взуття, невідомого для мене бренду,

який по фото не справив на мене особливого враження). Нагадувало це взуття щось середнє між кімнатними капцями та мокасинами. Ну, купили – треба носити. Перше, що зазначив – дуже комфортно, не відчуваєш присутності взуття на нозі. Це було кохання з першого погляду, а вірніше – з першого носіння).

Потім виявилося, що вони чудово стираються в пральній машинці. Пару відносив три роки й передав батькові, на село, для “святкових” виходів на город. Через два роки, коли гостював у батька, побачив у нього цю пару! Жива! Кажу батькові:

“Ти що їх ще не викинув?”

“А навіщо?” – каже батько. – “все ціле, підошва не стерлася, устілку, щоправда, поміняв.”

На той час, я вже 14 років займався оптовим продажем взуття і побачив багато різного взуття: і дороге, і не дуже, але HEY DUDE справили на мене сильне враження. Тоді я прийняв рішення, що маю знайти Компанію, яка виробляє це ЧУДО. І якщо в Україні немає офіційного Представника, то ним має стати Я! Завжди хотів продавати те, що подобається мені самому, і що я сам носитиму.

Інформації на той момент не було в Інтернеті. Точніше була, але не та яка б мені дала контакти постачальника. Я навіть не розумів, якій країні належить Бренд. Те, що зроблено в Китаї – це було зрозуміло, тому що це було написано на взутті. І нарешті, мої старання мали успіх: на якомусь російському форумі я знайшов інформацію, що Бренд – італійський, і що в Європі й в Америці вже знайшов своїх шанувальників. Потім було знайдено італійський сайт компанії, але на листи про співпрацю завзято не відповідали 🙁

Шляхом дуже складних маніпуляцій через мого товариша, який на той час займався продажем сумок TOSCA з Італії, все-таки було отримано довгоочікуваний контакт особи, яка приймає рішення щодо експорту товару з Італії. Зателефонували, вірніше, дружина зателефонувала (у мене з англійською не дуже:)). У підсумку італійці сказали – приїжджайте, поспілкуємось. Ну, приїжджайте, то приїжджайте. Через тиждень ми з сім’єю вже в Італії та переді мною колекція HEY DUDE на сезон весна-літо 2018 року (тоді був жовтень 2017 року).

З 01 січня 2019 року я офіційний представник компанії HEY DUDE в Україні. Допомагаю моїм співвітчизникам закохуватися в цей унікальний продукт, який вигадав чудовий італієць Алессандро Росано (нижче на фото).

Алессандро Росано

А яким було твоє знайомство із HEY DUDE?

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

No products in the cart.